SEZÓNA 2011 - Rally Lubenik
1 / 2
 Pohár pre Halušku s Hnátom11.07.2011  08:54
 Každý chce vyhrať11.07.2011  08:51
 Lubeník mekkou rely11.07.2011  08:50
 Hlasy SRP po obhliadke11.07.2011  08:48
Posádky Slovenského Rally Pohára BETI Racing III. Rally Lubeník majú za sebou už administratívne a technické preberanie a aj obhliadky trate. Využili sme túto možnosť a opýtali sa niektorých z nich, ako vidia toto podujatie a čo od neho očakávajú.


Peter Haluška: Čakajú nás veľmi pekné rýchlostné skúšky, ktoré vyžadujú cit na rozpis. Dajú sa ísť veľmi rýchlo. Už sa nevieme dočkať, tešíme sa.

Maroš Kysucký: Je to rýchle, pekné, na horizontoch sa bude aj skákať, čakajú nás aj rýchle zjazdy. Uvidíme ako sa pôjde, veríme, že sa nám vyhnú technické problémy.

Peter Danielis: Rýchlostné skúšky sa mi páčia, sú na peknom asfalte a plné horizontov náročných na rozpis. Tá prvá je najmä o výkone auta a v druhej záleží na tom, kto podrží. Nám už nejde o titul, no ideme ďalej skúšať auto a posnažíme sa získať čo najlepší výsledok. Bude sranda ak zaprší.

Peter Pigula: Je to krásne, rýchle, skúšky sú na srdce. Páči sa nám to, tešíme sa.

Juraj Rakuščinec: Je to rýchle a veľmi zradné. Aj keď sa to zdá jednoduché, no nie je. Dve RS pôjdeme na čas a dve pre divákov.

Martin Struckel: Trate sú zaujímavé, uvidíme ako zvládneme prechody rýchlych pasáží do pomalých. Vyzerá to veľmi rýchle. Na druhej RS sa naučíme prechádzať horizonty. Tešíme sa na cieľovú rampu.

Ján Elexa: Je tu veľa horizontov, trate sú rýchle a náročné na rozpis. Vzhľadom na techniku budú pre nás tie hupáky nebezpečnejšie, no máme nový podvozok, a tak dúfame že to vydrží. Tešíme sa a veríme, že dôjdeme do cieľa, keďže Prešov pre nás nebol najšťastnejší.

Rudolf Domby: Rýchlostné skúšky sú veľmi pekné, nachádzajú sa tam technické úseky ale aj rýchle pasáže. Na RS 1 je druhá časť náročná najmä na brzdy. Chceme dokončiť čím viac skúšok a veríme v dobrý výsledok. Veríme v suché trate.

Tomáš Polovka: S traťami som spokojný, sú rýchle s horizontami a veľmi zaujímavé. Na domácich jazdcov nemáme šancu, no napriek tomu ideme bojovať o dobrý výsledok, nazbierať čo najviac skúseností a odjazdiť čím viac ostrých km. Dúfame, že technika vydrží a uvidíme sa šťastne na cieľovej rampe.

Michaela Debnárová: Trať je veľmi pekná, rýchla a trochu zradná. Na horizontoch sa dá veľa získať, no aj stratiť. Veríme, že sa trochu ochladí, môže aj zapršať, v tom prípade sa prispôsobíme podmienkam. Veľmi sa tešíme.

Jozef Valluš: Obhliadka bola super, páčilo sa nám, trate sú rýchle a technické. Radi by sme dosiahli čo najlepší výsledok a hlavne chceme dôjsť do cieľa.

Štefan Vancík: Trať je krásna, lepšiu sme si nevedeli ani predstaviť. Posnažíme sa podať čo najlepší výkon. Cieľom je pozbierať čo najviac skúseností, potešiť seba i divákov a hlavne doviezť auto na cieľovú rampu.

Juraj Pankúch: Trate sú krásne v peknom prostredí, sú strašne rýchle a technické, plné prekvapení. Ideme sa povoziť a trošku zabaviť i divákov.

Vladimír Hvizdoš: Trate sú celkom dobré, náročné, ale páčia sa mi. Radi by sme došli do cieľa a skončili čo najlepšie.

Marian Buschbacher: Je to úžasné, rýchle, skákacie, adrenalínové a vzrušujúce, tak to máme radi. Dúfame a veríme, že auto vydrží, ideme na víťazstvo.


PORADIE 2014


JAZDCI MSR
1.  Grzyb 161
2.  Drotár 152
3.  Kukučka
125
4.  Majerčák 99
5.  Chvála
85
6.  Hanuš 81
7.  Valoušek
75
8.  Béreš ml.
72
9.  Trencseny 67
10.  Cserhalmi 65
 
SÚŤAŽ TEAMOV
1.  L Racing s.r.o. B 268
2.  Drotár Autošport 266
3.  L Racing s.r.o. A 196
4.  Subaru Komárno RT 111
 
JAZDCI SRP
1.  Kundlák 145

2.  Haluška 131

3.  Švec 128

4.  Vrábeľ 94

5.  Šablatúra 67

6.  Debnár 69

7.  Polovka 65

8.  Pazderák
55

9.  Revák 39

10.  Kacvinský 30

   rallyportal.sk - internetový portál o slovenskej rallyrp @ rallyportal . sk Copyright © 2011 rallyportal.sk